• “Maciej jest wspaniałym pianistą. Jego dążenie do perfekcji i zapewnienia najlepszej jakości jest imponujące.”

  • “Maciej jest niesamowicie utalentowanym pianistą, który inspiruje swoją grą, różnorodnością repertuaru i profesjonalizmem.”

  • “Gra Macieja przyniosła nam radość i naprawdę sprawiła, że nasz dzień był specjalny i niezapomniany dla każdego z nas.”

Oprawa muzyczna imprez

Oprawa muzyczna imprez, takich jak ślub, obiad weselny, event firmowy, bankiet, urodziny, impreza rodzinna, świąteczna, jubileusz, komunia, a także romantyczna kolacja, to Macieja specjalność.

Maciej zagra więc na każdej imprezie, na której potrzebna jest piękna, żywa muzyka fortepianowa. Maciej ma wszystko, czego potrzeba, by wyczarować właściwy nastrój i dostarczyć rozrywki Twojej imprezie.

oprawa muzyczna imprez

Żywa, fortepianowa, muzyka w tle na każdą okazję

Tworzenie pięknej muzycznej atmosfery jest Macieja pasją. Szukasz pianisty na ślub, obiad weselny, imprezę firmową lub rodzinną w Poznaniu lub okolicy? Twoi Goście będą zachwyceni żywą muzyką fortepianową Macieja. 

Pozwól, by Maciej urzekł Twoich Gości swoją żywą muzyką. Posiada on wspaniały repertuar ambientowej muzyki fortepianowej w tle, na specjalne okazje, która sprawdzi się doskonale jako oprawa muzyczna Twojej imprezy okolicznościowej. Repertuar Macieja obejmuje między innymi pop, jazz, swing, muzykę etniczną, lekką klasykę, muzykę z Broadway’u i muzykę świąteczną. Od delikatnych utworów instrumentalnych po szybki jazz.

Maciej stworzy idealną atmosferę swoją żywą, fortepianową muzyką w tle. Maciej uwielbia wybierać repertuar, by uchwycić temat i nastrój Twojej imprezy. Bardzo chętnie wysłucha Twoich muzycznych potrzeb i postara się spełnić wszelkie Twoje muzyczne życzenia. 

Potrzebujesz instrument na Twoją imprezę? Jeśli na miejscu Twojej imprezy nie ma instrumentu, Maciej przywiezie z sobą cyfrowe pianino i nagłośnienie. Jeśli Twoja impreza odbywa się w plenerze, Maciej przywiezie dodatkowo agregat prądotwórczy.

oprawa muzyczna imprez

Planujesz ślub? Pianista Maciej F. Nowak  jest jednym z najlepszych pianistów na ślub i obiad weselny w Poznaniu i Wielkopolsce

Maciej wykonuje tradycyjną i współczesną muzykę ślubną i weselną dostosowaną do Twoich życzeń. Dziesięć lat doświadczenia w wykonywaniu muzyki ślubnej i weselnej w znanych hotelach, kościołach, parkach, ogrodach i publicznych/prywatnych salach powodują, że Maciej jest jednym z najbardziej doświadczonych pianistów ślubnych w Poznaniu.

Oprawa muzyczna imprez okolicznościowych

Maciej zapewni oprawę muzyczną na:

oprawa muzyczna imprez
Oprawa muzyczna imprez

Duet muzyczny, zespół lub orkiestra

Fortepian to za mało? Pozwól, by Maciej dobrał dla Ciebie instrument solowy lub wokal do fortepianu – trąbkę, saksofon, skrzypce, wiolonczelę, klarnet. obój, harfę, lub cokolwiek zechcesz. Od solowego instrumentu lub wokalu w towarzystwie fortepianu na niewielkie spotkanie, przez zespół jazzowy po orkiestrę w pełnym składzie, na większą imprezę.

Maciej współpracuję z profesjonalnymi instrumentalistami i wokalistami z całej Polski. W ciągu trzech dni przedstawi Ci szczegółową ofertę wybranego przez Ciebie składu instrumentalnego lub instrumentalno – wokalnego dostosowanego do Twoich potrzeb.

Oprawa muzyczna imprez – lokalizacje

Maciej dojedzie – sam, lub z innymi instrumentalistami lub wokalistami – do następujących miejscowości: Poznań, Kalisz, Konin, Jarocin, Środa Wielkopolska, Śrem, lub inne miejscowości w Wielkopolsce. Jeśli Twoja impreza odbywa się poza Wielkopolską i chciałbyś skorzystać z oferty Macieja, napisz proszę, a Maciej przedstawi Ci indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Kontakt

 

Maciej F. Nowak

tel. 512 711 662

maciej@bialyfortepian.pl