Oprawa muzyczna ślubu – pianista Maciej F. Nowak

Oprawa muzyczna ślubu w wykonaniu pianisty Macieja F. Nowaka to doskonały wybór. Najbardziej wszechstronny ze wszystkich instrumentów, fortepian, może być romantyczny, ale też emocjonalny i piękny. Tak więc idealnie sprawdzi się jako muzyka na ślub cywilny lub ślub cywilny w plenerze.

Muzyka na ślub cywilny i ślub cywilny w plenerze

Wybierz z bogatego repertuaru fortepianowej muzyki ślubnej na Twój ślub cywilny lub ślub cywilny w plenerze.

Każdy ślub jest wyjątkowy. Biorąc to pod uwagę, Maciej stara się zrozumieć życzenia każdej pary i planuje swoją muzykę ślubną tak, aby uchwycić piękno ich miłości.

Nie masz instrumentu? Maciej przywiezie swoje przenośne pianino cyfrowe i nagłośnienie, by sprostać Twoim potrzebom. Maciej może też zaakompaniować wokaliście lub instrumentaliście. Wykonuje on muzykę na ślub i obiad weselny od 10 lat.

Maciej może zagrać w trzech częściach Twojej uroczystości, lub też pojedynczo, w wybranym przez Ciebie momencie.

Maciej oferuje

Bezpłatną konsultację – jest to okazja, by posłuchać Macieja wykonującego wybraną przez Ciebie muzykę i przedyskutować wszystkie Twoje pomysły muzyczne przed ślubem. Konsultację można odbyć osobiście, lub przez Skype lub Face Time.

Przenośne pianino cyfrowe (jeśli na miejscu nie ma instrumentu) – instrument o wyjątkowym brzmieniu, który z pewnością doda głębi Twojemu wydarzeniu.

Dodatkowy sprzęt – zanim przyjadą goście w dniu Twojego ślubu, Maciej rozstawi wszelki potrzebny sprzęt nagłaśniający.

Twój wybór muzyki – repertuar Macieja jest szeroki i gdzie tylko możliwe, Maciej bardzo chętnie spełni Twoje muzyczne życzenia bez dodatkowej opłaty.

Oprawa muzyczna ślubu Poznań, Konin, Kalisz, Jarocin

Ceremonia ślubna

Żywa muzyka fortepianowa zapewni piękne i romantyczne tło w czasie Waszej ceremonii ślubnej. Muzyka na ślub,  czy jest to ślub cywilny, czy ślub cywilny w plenerze, może rozpocząć się w momencie, gdy Twoi goście będą zajmować miejsca, a narzeczeni będą gotowi przejść na miejsce zaślubin. Maciej stworzy wtedy idealny nastrój na tę szczególną chwilę.

Przyjazd gości i wejście Panny/Pary Młodej  (około 5 utworów)

Podpisywanie dokumentów (często 2-3 utworów)

Odejście Pary (około 2 utworów)

Składanie życzeń i toast

Składanie życzeń i toast jest momentem następującym bezpośrednio po ceremonii i chwilą poprzedzającą obiad weselny. Ale jest to również okazja dla Waszego fotografa, by zrobić zdjęcia w wybranej przez Was sali weselnej.

Wybranie żywszych utworów fortepianowych w tej części nie tylko zabawi Waszych weselnych gości, ale również doskonale uzupełni tę część obchodów Waszego święta.

Maciej może zagrać od początku składania życzeń, poprzez toast, do momentu, gdy Wasi goście zostaną zaproszeni do zajęcia swoich miejsc przed przyjęciem weselnym. Około 7 utworów może być wykonanych w tej części uroczystości.

Oprawa muzyczna wesela
Muzyka na obiad weselny

Obiad weselny

Muzyka na obiad weselny z fortepianem w tle może wspaniale wzbogacić tę część Waszej uroczystości.

Fortepian jest idealnym instrumentem do oprawy muzycznej obiadu weselnego, ponieważ bardzo przyjemnie słychać go w tle gdy cieszycie się swoim posiłkiem.

Czy wiesz. że muzyka w tle podczas posiłku wydłuża jego trwanie? Dowodzi tego jedno z badań.

Wybór właściwej muzyki na obiad weselny, pomoże Wam się odprężyć i przełamać towarzyskie bariery. Możesz zapytać rodzinę i przyjaciół o ich ulubione utwory i zamówić je jako żywą, fortepianową muzykę do weselnego obiadu. Popularne piosenki, muzyka filmowa, muzyka klasyczna i jazz, wszystkie sprawdzają się w tym miejscu znakomicie.

Maciej może zagrać przez cały czas trwania uczty, a nawet wykona muzykę do pierwszego tańca.  Zazwyczaj czas pozwala na zagranie 15-20 piosenek/utworów podczas obiadu weselnego.

Kontakt

 

Maciej F. Nowak

tel. 512 711 662

maciej@bialyfortepian.pl