Skip to content

Publikacje Studia Biały Fortepian Łatwe nuty na fortepian dla początkujących


Publikacje Studia Biały Fortepian obejmują obecnie trzy tytuły. Pierwszy z nich to „Moje pierwsze melodie na fortepian”, czyli łatwe nuty na fortepian z akompaniamentem dla początkujących.

Druga pozycja to „Łatwe kolędy na fortepian”. Są to najprostsze aranżacje wybranych kolęd dla początkujących pianistów.

Nowością są wydane w październiku 2020 r. „Moje ulubione melodie na fortepian”. Jest to książka zawierająca 10 popularnych utworów na fortepian w najprostszym opracowaniu z akompaniamentem.

Wszystkie książki dostępne są w wersji drukowanej i cyfrowej. Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej w ciągu 24h od złożenia zamówienia przesyłką priorytetową (8,70 PLN). Kupując wersję cyfrową (PDF) otrzymasz w ciągu 24 godzin link do pobrania książki. Zwrot możliwy jest w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Płatność realizowana jest przez PayPal. Zapłacić można kartą lub za pomocą konta PayPal. Możliwe jest także wykonanie tradycyjnego przelewu. Dane do przelewu: MACIEJ F. NOWAK, nr rachunku 32 2490 0005 0000 4530 6280 0410. W tytule należy wpisać nazwę publikacji oraz rodzaj (druk/PDF).

Po zakupie, w celu otrzymania produktu wyślij proszę swój adres dostawy lub adres email (w przypadku zakupu PDF) na adres maciej@bialyfortepian.pl.

Po otrzymaniu wiadomości z adresem wysyłki, postaram się wysłać zakup jak najszybciej, zwykle w ciągu 24h. W przypadku płatności przelewem, wysyłka będzie realizowana w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.

Łatwe kolędy na fortepian dla początkujących

Moje pierwsze kolędy na fortepian to wybór łatwych nut […]

Więcej


Wybierz format
Łatwe utwory na fortepian dla dzieci

Wybierz format
Moje ulubione melodie na fortepian to 10 popularnych utworów […]

Więcej

Łatwe utwory na fortepian dla dzieci

Wybierz format
Moje ulubione melodie na fortepian są zbiorem łatwych i popularnych piosenek […]

Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *